Wczasy

2023

Dom Wczasowy Jaś w Szklarskiej Porębie, termin 6-15 sierpnia 2023 roku (od poniedziałku do wtorku) – 9 dób.

Cena za osobę (nocleg + 2 posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja):

  • dziecko do 3 lat śpiące z rodzicami – bezpłatnie
  • dziecko 3-6 lat – 600 zł
  • dziecko 6-10 lat – 850 zł
  • dziecko powyżej 10 lat i dorośli – 1000 zł

Nie ma możliwości pobytu krótszego za niższą cenę. Umowa jest podpisana i skalkulowana na cały pobyt. Istnieje możliwość dofinansowania ze zborowego funduszu diakonijnego. Informacja u skarbnika Zboru. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszelkie dodatkowe informacje i zapisy – Ewa Socha, tel. 662-273-543.


2022

Moi drodzy, w tym roku także planujemy wspólnie wyjechać na wczasy. Robimy to znów pod szyldem Razem Dla Ewangelii, a nasze Wczasy z Biblią organizujemy z II Zborem KECh w Szczecinie, podobnie jak rok wcześniej. Mamy już zaplanowane daty (9-16 lipca 2022) oraz znamy wykładowcę (Tim Savage), ale wciąż szukamy odpowiedniego miejsca. Ośrodek w Białym Dunajcu był super, jednak zabrakło miejsca gdzie moglibyśmy pograć w piłkę nożną, siatkówkę czy też inne gry zespołowe, a taki rodzaj rekreacji jest przez wielu pożądany. Chcąc wyjść na przeciw tym oczekiwaniom wciąż szukamy ośrodka wspólnie z pastorem Mariuszem ze Szczecina. A może ktoś z Was jest w stanie coś polecić? My jak na razie szukamy w okolicach Szklarskiej Poręby oraz Karpacza, ale nie ma potrzeby, aby ograniczać się tylko do tego regionu. Dla ludzi ze Szczecina ważne jest jednak, aby nie było to tak daleko jak ostatnio, bo na dotarcie do Białego Dunajca potrzebowali ponad 8 godzin.

Tim Savage (doświadczony pastor, mówca konferencyjny oraz autor dwóch książek wydanych po polsku: “Małżeństwo nieprzeciętne” oraz “Odkrywając pełnię życia“), który przyjedzie razem z żoną Lesli, będzie miał jeden wykład dziennie, począwszy od niedzieli do piątku. Tim będzie przed nami otwierał Księgę Objawienia (rozdziały 1-5) na podstawie której powie m.in. o biblijnej zachęcie wobec wyzwań, jakie niesie ze sobą współczesny świat. Codziennie będą także poranne spotkania modlitewne oraz wieczorne społeczności, z możliwością zadawania pytań o sprawy biblijne, a także mnóstwo czasu na rozmowy, gry planszowe, wycieczki, zabawy, itd.

Wprawdzie miejsce wczasów jeszcze nie jest znane, ale już można wpisywać się na listę online (tu jest link do formularza). W miarę napływu nowych informacji (miejsce, cena, itd.) będziemy je podawać na bieżąco i znajdziecie je na tej stronie. W przypadku ograniczonej liczby miejsc w ośrodku decydować będzie kolejność zgłoszeń, więc lepiej jest zapisać się wcześniej niż później. Podobnie jak w zeszłym roku tak i w tym będzie konieczność wpłaty zaliczki (100 zł od osoby, szczegółowe informacje wkrótce).
W razie pytań, proszę je zgłaszać bezpośrednio do mnie (forma dowolna, ale jeśli będzie to wiadomość tekstowa) – tylko na mój prywatny adres:

Wykorzystajmy po raz kolejny możliwość, aby wspólnie odpocząć, budować wzajemne relacje, poznać nowych ludzi i ciekawe miejsca oraz razem wzrastać w Bogu. Ja już się cieszę na ten wspólny czas!

Pozdrawiam wszystkich
Daniel (pastor)
 

aktualizacja z 27.01.2022

Znamy jest już ośrodek, jest to Dom Wczasowy Jaś w Szklarskiej Porębie,
adres: ul. Piastowska 27, 58-580 Szklarska Poręba.
Cena od osoby dorosłej to 750 zł.


2021

wspólne zdjęcie